Nākamās - 47. grupas socionikas kursi notiks Rīgā, 2018. gada 23.-24. februārī un 3.-4. martā. Pieteikumus sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Nodrošini stabilitāti un izaugsmi darbā! Apmeklē profesionālus kursus!

 

Darbs komandā nes rezultātus, ja visus vadošos posteņus ieņemt atbilstoši profesionāļi.

Ja vēlies dibināt savu biznesu, jeb tas tev jau uzsācies, taču nenes vēlamos rezultātus - apmeklē kvalifikācijas un izaugsmes piecu dienu kursus!

Tu savā biznesā nodrošināsi stabilitāti, iegūsi drošību un izaugsmi nākotnē, jo pratīsi katrai jomai atlasīt augstus profesionāļus.

Kursu programma veidota ar nolūku katram apzināties savas spējas, talantus, izprotot savu vietu komandā, ļaujot sasniegt darbā maksimālus rezultātus.

Maksa par pilnu teorijas kursu 200 Eiro

Pieteikumu sūti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Kursus vada biedrība “Socionika”, socionikas maģistre V.L. Miķelsone

 

 

      Biedrība Socionika rīko socionikas teorētiskos kursus, kurus pabeidzot tiek piešķirta Jaunākā socionikas konsultanta kvalifikācija un izsniegta apliecība.

      Šī apliecība dot tiesibas ar socioniku nodarboties savas ģimenes lokā, savā darba kolektīvā, taču tas nav dokuments, kurš dod tiesības pasniegt kursus plašākai auditorijai. Lai pasniegtu kursus socionikā, jāiegūst vismaz bakalaura vai maģistra grāds.  Tādi cilvēki šobrīd Latvijā ir tikai divi - Ilze Jaunsleine un Velta Līvija Miķelsone.