Darba pāru fotogalereja

       

       Piebildetie darba attiecību pāri, kuri tika ievietoti 2011. gadā, kopskaitā deviņi, lielākā daļa (skaitā 6) jau ir izšķīrušies. Sākotnējā pievilkšanās mēdz būt interesanta, patīkama, bet no darba partnera netiek saņemts papildinājums, jeb nepieciešamā atšķirīgā informācija. Ārpus darba, attiecības kļūst neinteresantas, jo karts ir no atšķirīgas kvadras.  Attiecību noturība svārstīga. Novērots, ka biežāk darba attiecībās  partnerus sasaista materiālās vēlmes. Noturīgums ir arī pāros, kuri saderīgi pēc psihosofijas.

 

Darba attiecības

Darba attiecības

Maija Rozīte Krištopāne - Štirlica,
Kaspars Krištopāns  –Igo

Ance Krauze - Hamleta
Valdis Siliņš - Džeks

Darba attiecības

Darba attiecības

Kristiāna Lībane-Šķēle - Gabēna
Andris Šķēle – Balzaks

Irēna Pulkinena - Hamleta,
Oskars Barševskis - Džeks