Mirāžas pāru fotogalerija

 

Mirāžas attiecības nebūt nav tik noturīgas kā duālās un aktivācijas. Daudzi pāri, kuri bija kādreiz ievietoti, jau ir izšķīrusies - arī Binnija ar Matīsu, Antra Stafecka, Madara Ņipare ar Andri Kiviču. Tādi man ir zināmi arī starp saviem paziņām.  Arī autore šķīra attiecības ar mirāžas partneri.  

Ieteikumi par savstarpējo saderību tikai pēc socionikas metodes jau ir novecojuši. Zinātne joprojām attīstās, talkā nākusi psihosofija, kura papildina socioniku. Tas nozīmē, ka katram socioniskajam tipam ir 24 psihosofiskie apakštipi, tādēļ savstarpējā saderībā nozīmīgu lomu spēle tieši psihosofiskais tips. Žēl, bet tikko izskanējusi vēsts, ka arī Andris Kivičš pameris Madaru un atradis citu.

 

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas attiecību pāris

Dace Enriko – Igo,
Pecolli – Dostojevskis

Madara Ņipare - Igo,
Andris Kivičs – Dostojevskis

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas attiecību pāris


Inese Šlesere – Dimā,
Ainārs Šlesers – Žukovs

Marija Naumova  - Balzaka,
Raitis Bullītis  – Hakslijs,

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas attiecību pāris

Ārija Dombrovska – Hakslija,
Valdis Dombrovskis – Balzaks

Valērija - (Alla Perfilova) – Dimā,
Josifs Prigožins – Žukovs

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas sadarbības partneri

Ieva Ilvesa – Donkihote
Tomass Ilvess – Jeseņins

Iveta Lāce – Štirlica,
Māris Rēvalds –Robespjērs

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas attiecību pāris

  

  Ieva  - Igo;

 Edgars Švarcs - Dostojevskis

Binnija Ārberga – Dimā,
Matīss Uplejs – Žukovs

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas attiecību pāris

Laine Kučinska – Balzaka,
Māris Kučinskis – Hakslijs

 Indra Salcēviča - Jeseņina

Artūrs Gailāns - Donkihots 

Mirāžas attiecību pāris

Mirāžas attiecību pāris