Personības indikators - PI

 

      Prakse mūs ir pārliecinājusi, ka cilvēkam sev sociotipu nākas grūti noteikt. Bieži vien cilvēks uzliek sev masku - reizēm viņš to dara apzināti, jo vēlas sevi idealizēt vai pasniegt citādāk nekā mājās vai ierastā gaisotnē. Reizēm tas notiek tāpēc, ka cilvēks uzaudzis vidē, kurā valdījušas nesaderīgas attiecības, vai arī viņš ir dzīvojis, un joprojām dzīvo kopā ar nesaderīgu partneri, ģimenes locekļiem.

 

      Amats (piemēram, policista, revidenta)  arī uzliek masku. Kādreiz šī maska pielīp tiktāl, ka grūti saprast, kāds cilvēks patiesība ir. Dažiem maska nokrīt ātri, cits to nēsā gadiem ilgi. Piemēram, Hamleta sociotipa cilvēki spēj nēsāt pat dažādu tipu maskas, jo lieliski prot iejusties citu cilvēku ādā un tēlā (tāpēc Hamleti ir teicami režisori un aktieri).

       Biedrības Socionika speciālistiem ir pietiekama pieredze, kuri  ātrā laikā palīdzētu Tev atrast savu personības tipu - indikatoru. Šobrīd esam uzsākuši noteikt gan socionisko, gan psihosofisko tipu. Psihosofiskais tips cilvēka personību atklāj daudz precīzāk, un tas daudz precīzāk norāda profesionālo virzienu, kā arī attiecību prognozes ar citu cilvēku.

 

      Ar 2018. gada janvāri maksa par sociotipa noteikšanas intervijas veidā  - 40 Eiro,

     Ja Tu vēlas noteikt abus tipus vienas vizītes laikā, maksa ir samazināta - 55 Eiro.

     Par psihosofiskā tipa noteikšanu atkārtotā vizītē - 25 Eiro.

 

     Eksperte, socionikas maģistre

 

Līvija Miķelsone
Tel. 29138333,
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu