Ģimene un bērni

Šajā sadaļā, vairāk nekā citās, socionikas padoms varētu būt noderīgs. Gandrīz nav situāciju, kuras ar socionisko analīzi, nevarētu izskaidrot. Taču daudzi cilvēki – gan vecāki, gan skolotāji, arī sabiedrība, nespēj noticēt socionikai. Vai arī pietrūkst informācijas par socioniku.

Veids, ka ievadīt socioniku kultūrā, varētu sākties tieši ar pedagogu un pēc tam skolēnu izglītošanu raksturu zinātnēs. Ir taču svarīgi, uz kādu augstskolu virzīt jaunieti. Katra jaunieša talantu vispirms jau pamana skolā, arī ģimenē. Bet ne katrreiz to respektē. Dažkārt vecāki pat aizliedz un nevēlas dzirdēt, ja jaunietis min kādu profesiju, īpaši ja tā nenes lielu peļņu. Sakot, bet vai tu padomāji, ko tu pelnīsi, kad beigsi ….. Lūk, juristi, tas ir pavisam kaut kas cits, vienmēr nopelnīsi. Šeit arī izskaidrojams tam, kāpēc trūkst profesionālu speciālistu, ne tikai juridiskajā jomā.

Šodienas tehnoloģiju laikmets pieprasa augsti kvalificētus profesionāļus. Tas var notikt tikai tad, kad jaunietis dosies mācīties savu spēcīgāko funkciju (iezīmju) augstskolā.

1 Pārdomas par mīlestību
2 Patiesību šeit nemeklējiet
3 Dārgā, mēs nogalinām bērnus!
4 Zināšanas mazinās dvēseles sāpes
5 Sabiedrības uzskats par ideālu partneri
6 Kāpēc mani pameta vīrs?
7 Deja kā intimitātes sastāvdaļa
8 Kā es maldījos partneres meklējumos
9 Viņi veldzējās mīlestībā
10 Ja vien tu noticētu socionikai!
11 Mīlestība - kur tā paliek pēc kāzām?
12 Kādas spēles bērnam vajadzīgas
13 Aukle var izmainīt bērna likteni